ART / Lithographs / Litographs in colors 7797638
nr 779 7638
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
4 pcs, Bengt Lindström (1925-2008), Signerade i trycket, sheet: 23x30,
LITOGRAPHS IN COLORS (F), 4 st, Bengt Lindström (1925-2008), Signerade i trycket, bladets mått: 23x30
Bengt Lindström, born 1925, dead 2008, Swedish painter and draughtsman.
1500
SEK 1800
Monday September 24 2012
at 17:32:42
1.500 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.700 kr
Bengt Lindström
Read more about Bengt Lindström